MATEXPO 2021 | STAND 348 | 8 – 12 SEPTEMBER

Net zoals twee jaar geleden staan wij van Tralert® ook nu weer op de MATEXPO in Kortrijk. We kunnen niet wachten om u te laten zien waar we de afgelopen maanden aan gewerkt hebben! Bezoek onze stand om nooit eerder vertoonde LED bars, achterlichten en werklampen te bekijken. Wilt u uw voertuiglichtplan bespreken? Ook dan bent u uiteraard van harte welkom.

Mocht u specifieke vragen hebben m.b.t. ons Tralert® portfolio LED voertuigverlichting vernemen wij het voor, tijdens of na de MATEXPO graag van u! Aanmelden kan via de onderstaande knop.

Matexpo 2021

Waar vindt u ons?

Wij kijken uit u te ontmoeten op, stand 348. Tot dan!

Op de hoogte blijven van de nieuwste trends op het gebied van LED voertuigverlichting?

Vraagstuk over verlichting?

We helpen je graag bij het samenstellen van de verlichtingset op jouw voertuig.

Truck en trailerverlichting

TRALERT®, specialist in LED voertuigverlichting

Door onze specialisatie en focus zijn wij in korte tijd uitgegroeid tot een van de grootste leveranciers in ons vakgebied. Naast het vertegenwoordigen van diverse gerenommeerde fabrikanten voor de Europese markt produceert TRALERT® inmiddels diverse verlichtingsproducten in eigen beheer.

Vraagstuk over verlichting?

We helpen je graag bij het samenstellen van de verlichtingset op jouw voertuig.